RAU Performance

Pierwszy koncert na letniej scenie LASY!
Wyprzedane

Kup bilety


 

RAU Performance zaprezentuje najnowszy album „Mieszane Uczucia”, określany jako najbardziej osobisty i dopracowany w jego karierze.

Bilety  można również nabyć stacjonarnie w Kasie Opery Leśnej (ul. Moniuszki 12, Sopot) otwartej codziennie w godzinach 10.00-18.00 oraz w dniu wydarzenia od godziny 19.00

Mamy specjalną pulę biletów w cenie 40 zł, kto pierwszy, ten lepszy! Standardowa cena biletu: 60 zł.
Otwarcie bram: 19.00
Po zakończeniu koncertu RAU wstęp wolny.

RAU Performance to warszawski producent oraz raper. Muzyką zajmuje się od 2000 roku. Współpracował z takimi artystami jak: Onar, Ten Typ Mes, czy Natalia Nykiel. Na swoim koncie ma dziesiątki kompozycji telewizyjnych oraz reklamowych. Jego produkcje cechują ̨ się charakterystycznym i nowoczesnym brzmieniem powodującym efekt “WOW” oraz “REPEAT”.
Jego styl muzyczny jest bardzo rozpoznawalny, a warstwa liryczna jest pełna luźnych spostrzeżeń, autoironii, humoru jak również poważnych refleksji. RAU w swoich utworach łączy te dwie strony muzyki w sposób minimalistyczny. Na pozór prosty przejrzysty, a zarazem enigmatyczny. Na scenie jest podobnie odbiega od klasycznej formuły grania koncertów przeplatając je live’actami.
One Man Show. RAU idzie swoją ścieżką i to słychać od razu.

LASY
to więcej niż las.
To scena, bar, muzyka i doświadczenie bycia razem stworzone przez zespół Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.
LASY napędza Sopot udzielając wsparcia finansowego i tworząc dobrą atmosferę do działania.

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google